30 sierpnia - Sprawdzian Motywatornia Team 1000m

          Mamy przyjemność przedstawić Wam uczestnika naszych zajęć z wejherowskiej grupy biegowej “Motywatornia Team” - jest nim Mirosław Ornal.

Mirek jest pasjonatem sportu, trenuje bieganie oraz jest częstym bywalcem na siłowni, charakteryzuje go umięśniona sylwetka i częsty uśmiech na twarzy. Na naszych treningach pojawia się regularnie.

 

W ramach naszych zajęć przeprowadzamy testy, sprawdziany kontrolne naszych uczestników mające na celu sprawdzenie obecnego poziomu sprawności. Pierwszym sprawdzianem po 6 tygodniach treningu był bieg na dystansie 1000m dla wszystkich uczestników naszych zajęć!! Wszyscy wzorowo się spisali, zarówno „kanapowcy” oraz biegacze zaskoczyli uzyskanymi wynikami.

Najlepszy wynik uzyskał wówczas nasz kolega Mirek 3’50” – rekord teamu.

 

Po kolejnych 6 tygodniach pracy na zajęciach z “Motywatornia Team” ponownie zaliczyliśmy sprawdzian. 95% naszych uczestników wyraźnie poprawiła uzyskane wyniki z pierwszego sprawdzianu. Największy progres w klubie zrobiła Anita Woźnicka-Klotzke z 6’21 na 5’03”.

 

Wielkiego wyczynu dokonał Mirosław Ornal, który zachwycił uzyskanym wynikiem wszystkich naszych uczestników!! Mirek uzyskał czas 3’22” to absolutny rekord teamu. Dodajmy, że nasz klubowy kolega ma ponad 50 lat, a uzyskany przez Niego wynik jest nieosiągalny dla niejednego gimnazjalisty!

Poprzedni rekord teamu należał do braci Piekut Marcina i Łukasza 3’37” , którzy uzyskali ten wynik w swoim drugim sprawdzianie i poprawili wówczas rekord należący do kolegi Mirka 3’50”.

 

 

Uzyskane wyniki to jedno, ale najważniejszym aspektem naszych zajęć jest pokonywanie swoich słabości. Za każdym razem widzimy Wasze zaangażowanie na zajęciach, nie zawsze jest lekko, nie zawsze kolorowo, czasem pada deszcz ale Wy stajecie na wysokości zadania i walczycie o bycie lepszym, zdrowszym i silniejszym.

 

 

 

 

Motywatornia Team – Razem Możemy Więcej!

 

 

 

 

31 sierpnia 2017

Aktualności

© 2017 created with webwavecms.com