Dołącz do nas!

Pomożemy Ci osiągnąć cel!

WYTRZYMAŁOŚĆ

       Grupa Biegowa „Motywatornia Team” zaprasza na treningi przez cały rok. W celu uczestnictwa należy wysłać formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie i wpisać wybraną przez siebie opcję płatności.

 

WARIANTY OPŁAT ZA TRENINGI:

Wejściówka „Skok motywacji”jednorazowy udział w treningu - koszt 15 zł

 

Miesięczny Abonament „Motywacja” – umożliwia korzystanie z nieograniczonej liczby treningów w ciągu miesiąca kalendarzowego od poniedziałku do piątku w dowolnych lokalizacjach (Reda, Gdynia Chylonia, Gdynia Kacze Buki) - koszt 80 zł

 

ZASADY KORZYSTANIA :

 

Abonament „MOTYWACJA” obowiązuje od 1ego do końca miesiąca kalendarzowego, do nabycia po uprzednim zgłoszeniu za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej w kwocie 80 zł.

Jednorazowa wejściówka „SKOK MOTYWACJI” dostępna także po uprzednim zgłoszeniu przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Formularz dostępny w zakładce "Kontakt" – koszt 15zł.

 

Opcje płatności:

- gotówką u trenera

- przelewem na rachunek bankowy: 51 1020 1912 0000 9202 0148 2199, w tytule podajemy swoje imię i nazwisko oraz wpisujemy wybraną opcję uczestnictwa w treningach: „wejściówka” lub „abonament”

 

Abonamenty i wejściówki upoważniają do korzystania z treningów przeprowadzonych w „Motywatornia Team” i są jednoznaczne z korzystaniem z usługi trenerskiej. Są imienne i nie podlegają przeniesieniu na inną osobę.

 

Abonament upoważnia do uczestnictwa w nielimitowanej ilości treningów, oprócz dni świątecznych. Do wykorzystania w dowolnej lokalizacji (Reda, Gdynia Chylonia, Gdynia Kacze Buki).

W przypadku bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych trening biegowy może zostać odwołany, o czym zostanie podana informacja na FB Grupy.

Nie zwracamy kosztów za niewykorzystane treningu z abonamentu.

 

 

KONDYCJA

ENERGIA

DOBRE SAMOPOCZUCIE

UTRZYMANIE MOTYWACJI

© 2017 created with webwavecms.com