Historia powstania "Motywatornia Team"

      8 maja 2017 w Wejherowie swoją działalność rozpoczęła Grupa Biegowa „Motywatornia Team” – Zdrowie i Aktywność Fizyczna pod hasłem „Razem możemy więcej”.

 

Założycielami „Motywatornia Team” są:

 

Magda Jaroch-Lidzbarska – biegaczka z dużym talentem do motywowania innych, maratonka, podopieczna Sebastiana Wąsickiego, trenerka w „Motywatornia Team”

 

oraz

Sebastian Wąsicki – doświadczony biegacz i trener (Legitymacja Nr 35228/I/S/2011r wydana dnia 7 listopada 2011r. z upoważnienia Ministra Sportu i Turystyki), trener grup biegowych „Ambitious Runners Team” oraz „Motywatornia Team”.

 

 

       Nasza inicjatywa powstała z myślą o propagowaniu zdrowego stylu życia przez aktywność fizyczną dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Bez względu na to czy jesteś tzw. „kanapowcem” czy już osobą biegającą możesz do nas dołączyć. Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych biegaczy oraz trenerów lekkoatletyki. Dbamy o jakość naszych zajęć, dlatego w swoich szeregach zatrudniamy doświadczonych szkoleniowców.

Bardzo ważnymi elementami jest dla przekazywanie biegowej wiedzy oraz dbanie o dobrą atmosferę w grupie dlatego oprócz wspólnych treningów wprowadziliśmy również wykłady i spotkania integracyjne z naszymi grupami, wspólnie startujemy również w zawodach, dbając o ducha drużyny!

 

Najtrudniejszy pierwszy krok – podejmij decyzję i już dziś zgłoś się do „Motywatornia Team”!

 

Razem możemy więcej – w grupie łatwiej jest utrzymać wysoki poziom motywacji do treningu, częste obawy naszych uczestników czy dadzą sobie radę mijają często już po pierwszych zajęciach okazuje się, że trening był dopasowany stosownie do poziomu zaawansowania.

Wracając z treningu masz w głowie tylko jedną myśl: „Dałam/em radę!” i nie możesz doczekać się kolejnych zajęć J

 

Nasza działalność ciągle się rozwija, na dzień dzisiejszy stacjonujemy w 3 miastach: Wejherowo, Reda, Gdynia Chylonia. Niebawem chcemy otworzyć kolejne lokalizacje J

 

21 sierpnia 2017

Aktualności

© 2017 created with webwavecms.com