Projekty realizowane przez Motywatornia Team dla firm i instytucji:

Projekt „Tydzień biegowy” w Wymiennikowni w Gdyni Chyloni  

26.06 - 30.06.2017

 

 

    W ramach organizowanych przez gdyńską Wymiennikownię w okresie letnim półkolonii tematycznych mieliśmy przyjemność spędzić 5 dni w towarzystwie kilkuosobowej grupki młodzieży chcącej zwiększać swoją wiedzę na temat biegania i aspektów z nim związanych oraz spróbować sił na treningach biegowo - ogólnorozwojowych.

 

W ramach Tygodnia biegowego przeprowadziliśmy 5 wykładów:

1. Motywacja w sporcie – jak ją zdobyć i utrzymać?

2. Jak mądrze trenować?

3. Odżywianie biegacza

4. Regeneracja w treningu biegowym

5. Stres przedstartowy – jak to ogarnąć?

 

oraz 5 treningów, na których młodzież miała okazję poćwiczyć na płotkach, odbyć długą wycieczkę marszową i zabawę biegową, a na końcu sprawdzić się podczas sprawdzianu na dystansie 1 km, po którym każdy uczestnik został uhonorowany dyplomem ze swoim wynikiem.

 

Praca z młodzieżą była dla nas ogromną przyjemnością, gdyż wszyscy członkowie półkolonii wykazywali dużą motywację do zdobywania wiedzy i do treninguJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt „Miesiąc zdrowia” w Leroy Merlin Rumia – październik 2017

 

 

    W październiku 2017r. przeprowadziliśmy cykl treningów i wykładów dla pracowników Leroy Merlin w Rumi.

 

Celem naszego projektu było zatroszczenie się o własne zdrowie przez aktywność fizyczną – bieganie dla pracowników firmy Leroy Merlin. Nasze zajęcia praktyczne uzupełnione były wykładami szkoleniowymi z zakresy zdrowia, motywacji i zalet uprawiania aktywności fizycznej. 

 

Zajęcia praktyczne odbywały się z naszymi trenerami Magdą Jaroch-Lidzbarską oraz Sebastianem Wąsickim. Wspólne zajęcia na świeżym powietrzu to nie tylko poprawa samopoczucia, to także udzielające się endorfiny, które dodają energii do działania. Zajęcia sportowe dla pracowników to także świetna okazja do integracji.

 

 

Przez cały miesiąc przeprowadziliśmy 4 wykłady:

 

1. Zmotywuj się i wytrwaj

2. Rusz się dla zdrowia

3. Wytrenuj swój stres

4. Zaopiekuj się swoim filarem – o kręgosłupie

 

Ostatni wykład poprowadzony został przez fizjoterapeutkę, Katarzynę Raduszkiewicz, która opowiedziała o sposobach dbałości o kręgosłup na co dzień i o ważnych aspektach związanych z oddziaływaniem rodzaju wykonywanej pracy na kręgosłup.

 

 

   Na ostatnim wykładzie zostały też rozlosowane miesięczne karnety uprawniające do udziału w treningach z „Motywatornia Team” w listopadzie w wybranej lokalizacji (Wejherowo, Reda, Gdynia Chylonia).

 

 

 

Dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas i świetną wspólną zabawęJ!

 

 

 

 

 

© 2017 created with webwavecms.com