Podsumowanie obozu sportowego "Zimowy zastrzyk kondycji z Motywatornia Team" 
w Szklarskiej Porębie 

    

      W dniach 7-11.02.18 biegacze przebywali na obozie kondycyjnym w Szklarskiej Porębie, gdzie mieli okazję szlifować swoją kondycję, integrować się oraz zwiedzać urokliwe zakątki tej sławnej wśród biegaczy miejscowości.

 

W trakcie wyjazdu udało nam się zrealizować dwie długie wycieczki marszowo- biegowe (na Wysoki Kamień oraz na Wodospad Kamieńczyk i Łabski Szczyt) – mieliśmy dzięki temu okazję pooddychać pełną piersią na wysokości ponad 1000 m n.p.m. 

 

Ponadto odbyliśmy trening na stadionie ze wspaniałym widokiem na Szrenicę, na którym można było nieco przefiltrować płuca (ach te 200tki;). Kilkukrotnie odbywaliśmy także spokojne biegi i marszobiegi na urokliwej trasie leśnej pod Reglami.

 

Nie zabrakło też innych atrakcji – obchodziliśmy 30te urodziny Trenera Sebastiana oraz 15 – lecie Jego biegowej kariery, a także wybraliśmy się na Termy Cieplickie na zasłużoną potreningową regenerację.

 

Na zakończenie uczestnicy otrzymali dyplomy ukończenia zimowego obozu.

 

Dla nas jako Trenerów był to wspaniale spędzony czas, dzięki któremu mogliśmy bliżej poznać zawodników oraz skupić się na pracy treningowej i wspólnie z Wami w górskiej scenerii przełamywać kolejne granice :)

 

 

Aktualnie rekrutujemy chętnych na letnią edycję obozu biegowego, również w Szklarskiej Porębie w terminie 13-19.08, zapisy do dnia 28.02, serdecznie zapraszamy!

Szczegóły na naszym Facebooku: Grupa Biegowa „Motywatornia Team” w zakładce „Wydarzenia”

 

 

 

Zespół „Motywatornia Team”

 

Magda i Sebastian

 

 

 

21 lutego 2018

Aktualności

© 2017 created with webwavecms.com