Startem w Wejherowie zakończyliśmy zmagania biegów z cyklu Park Tour 2017

            Przypomnijmy, że cykl składał się z 3 biegów. Pierwszy miał miejsce w Gdańsku w Parku im. Ronalda Reagana 30.08. Kolejny bieg zaliczyliśmy w Parku Kolibkowskim w Gdyni 30.09. Ostatni bieg odbył się w Parku im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie 28.10.2017.

      Do uczestnictwa w rywalizacji sportowej grupa biegowa Motywatornia Team wystawiła dwie drużyny składające się z 6 przedstawicieli w każdej drużynie. Do klasyfikacji drużynowej wliczane były 4 najlepsze wyniki z każdego biegu. Klasyfikacja generalna oraz w kategoriach wiekowych wymagała uczestnictwa w 2 z 3 biegów. Zasada punktacji wyglądała następująco 1 miejsce- 1pkt, 2 miejsce- 2pkt itd. O zwycięstwie decydowała najmniejsza suma zgromadzonych punktów z 2 biegów.

 

        Nasze drużyny zostały sklasyfikowane na 4 i 5 miejscu z czego bardzo się cieszymy. Był to nasz debiut startu w drużynie, mamy apetyt na więcej J

 

 

Indywidualnie mieliśmy miejsca na podium J

 

Eugenia Hennig - III miejsce w swojej kategorii wiekowej

Mirosław Ornal - III miejsce w swojej kategorii wiekowej

Trener Sebastian Wąsicki – I miejsce w kategorii OPEN

 

 

Dziękujemy Wam za te piękne sportowe chwile i emocje jakich nam dostarczyliście. Każdy z Was dał z siebie tyle ile mógł, nikt z Was nie odpuszczał i zawsze walczył do końca, to umiejętność godna podziwu.

Jako Wasi trenerzy jesteśmy z Was bardzo dumni, że zawsze możemy na Was liczyć – Motywatornia Team to jest to!!!

 

 

Link do pełnych wyników:

http://parktour.pl/park-aleksandra-majkowskiego-wejherowo-wyniki/

29 października 2017

Aktualności

© 2017 created with webwavecms.com