Wspólnie uczciliśmy 1 urodziny Motywatornia Team

 

         W dniu 19. maja w Wejherowie spotkaliśmy się w sali bankietowej, żeby wspólnie powspominać wydarzenia minionego roku (a było ich sporo;) i uczcić pierwszą rocznicę powstania grupy.

 

       Biegacze z Motywatornia Team ze wszystkich naszych lokalizacji (Wejherowo, Reda, Gdynia) w doskonałych humorach skorzystali z poczęstunku (i napitku;) oraz obejrzeli pamiątkową prezentację, z której można się było m.in. dowiedzieć w jakich miesiącach motywacja do treningów była największa (a co za tym idzie liczebność grup ;) i jakie przedsięwzięcia udało nam się zrealizować przez ten rok (regularne treningi, wycieczki marszowo-biegowe, obóz zimowy, rywalizację drużynową oraz imprezy integracyjne). Nie zabrakło również wyróżnień w postaci dyplomów za godne reprezentowanie barw grupy oraz nagród w postaci pucharów dla Tych najbardziej zmotywowanych, którzy są z nami od pierwszych treningów w poszczególnych lokalizacjach (Kamila, Ania, Mariola, Eugenia, Ewa, Iwona, Kamila, Iza, Marta, Marcin, Łukasz), a także dla Zawodnika z najwybitniejszymi osiągnieciami (Mirek) oraz Zawodnika z największym progresem wynikowym na dystansie 1 km (Anita). Przy torcie okolicznościowym odśpiewaliśmy „Sto lat” dla naszej Motywatorni ;)

 

        Trenerzy zostali uhonorowani przez swoich zawodników pamiątkowymi medalami (na żadnym biegu takich nie wręczają! ;) oraz kubkami, z czego niezmiernie się cieszyli J

 

Bliżej końca imprezy pokazaliśmy, że oprócz biegania lubimy tez tańczyć i Motywatornia Team opanowała parkiet J

 

 

 

Bardzo dziękujemy Wam za ten wspaniały wieczór i wspólne świętowanie rocznicy powstania grupy!

 

 

Z przyjemnością czekamy na kolejne lata owocnej pracy z Wami J !

 

Magda i Sebastian

 

22 maja 2018

Aktualności

© 2017 created with webwavecms.com