Za nami kolejna, druga i zarazem przedostatnia edycja biegów z cyklu Park Tour 2017

 

        Tym razem spotkaliśmy się w Gdyni w Parku Kolibkowskim, by stanąć na starcie biegu na dystansie 5 km. Do pokonania mieliśmy selektywną, urozmaiconą, przełajową trasę. Biegacze rywalizujący na trasie biegu musieli włożyć dużo wysiłku żeby sprostać wymaganiom przygotowanej przez organizatorów trasy. Nasza ekipa Motywatornia Team świetnie się spisała. Po solidnej rozgrzewce z trenerem ruszyliśmy na trasę biegu, rywalizując indywidualnie oraz w klasyfikacji drużynowej. Miłą niespodziankę sprawił nasz trener Sebastian Wąsicki, który zwyciężył i ustanowił nowy rekord trasy 17’28”.

 

Wyniki naszych uczestników:

Mirosław Ornal – 23’06”

Marcin Piekut – 23’15”

Łukasz Piekut – 23’32”

Eugenia Hening – 25’20”

Dariusz Szumny – 25’21”

Estera Stankiewicz – 25’21”

Ewa Ostojska – 26’25”

Aleksandra Sikorska – 28’23”

Anna Grzegorek – 28’35”

Magda Kropidłowska - 29'07"

Katarzyna Tabisz – 29’22”

Anna Wnuczko – 30’57”

 

 

        Zawody to oczywiście rywalizacja, ale także świetna okazja do spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Wspólnie możemy wymienić się emocjami jakie towarzyszyły nam na trasie biegu, porozmawiać o planach na kolejne starty, czy też umówić się na treningi.

Sport amatorski jaki uprawiamy przede wszystkim ma na celu walory zdrowotne. Bieganie daje nam możliwość czerpania radości z wykonywanej pasji i przełamywania kolejnych barier, co przekłada się na życie codzienne. Stajemy się silniejsi sportowo i życiowo, łatwiej rozwiązujemy problemy życia codziennego mając zwiększoną energię do działania.

 

 

 

01 października 2017

Aktualności

© 2017 created with webwavecms.com