Za nami kolejny sportowy weekend :)

Starty naszych Motywatorków dostarczyły nam wielu emocji.

W niedzielny poranek na starcie II Maratonu Hel-Rozewie stanęli nasi biegacze i biegaczki.

Ania Żabiełowicz nie zwalnia tempa i ponownie stanęła na podium w biegu maratońskim. Z wynikiem 3:48:02 Ania stanęła na III stopniu podium!

Spory sukces odniosła także nasza druga maratonka Ewa Ostojska, która poprawiła się aż o 21minut osiągając wynik 4:09:07.

Mirosław Ornal ukończył maraton na 28 miejscu OPEN ze świetnym wynikiem 3:45:45.

Biegowy weekend zaliczyła także nasza zawodniczka z grupy Chylońskiej Kamila Radzieńska, która w sobotę ukończyła Kaszubską Poniewierkę na dystansie 30km, a następnego dnia pojawiła się wraz z rodzinką w Kiełpinie, gdzie wystartowała w biegu rodzinnym na dystansie 1km oraz biegu głównym na dystansie 5km! Brawo!

Start na dystansie 10km w Dęblinie zaliczyła także inna zawodniczka z Chylońskiej grupy Motywatornia Team Ewa Zabrocka, która wywalczyła nowy rekord życiowy na tym dystansie 44’36”, tym samym zdeklasowała rywalki w swojej kategorii wiekowej.

Duże emocje czekały na nas także w niedzielne popołudnie w Kiełpinie k.Kartuz.

Na starcie Biegu Arasmusa stanęła jedna debiutantka naszej grupy Kamila Piekut, która 17 tygodni temu rozstała się z kanapą i dołączyła do Wejherowskiej Grupy Motywatornia Team. Systematyczność kluczem do sukcesu! Kamila w dniu wczorajszym udowodniła, że jak się chce to można, potrzeba czasu, wiary w siebie i grupy wsparcia, jaką niewątpliwie jest Motywatornia Team. Kamila, dla Ciebie wielkie gratulacje!

W Kiełpinie świetnie zaprezentowały się także nasze pozostałe biegaczki.

Estera Stankiewicz z nowym rekordem życiowym 23’16” zajęła II miejsce w kategorii wiekowej!!!

Iwona Stankiewicz, dzielnie walcząca do samego końca, linię mety minęła także ze świetnym wynikiem 24’25”.

Eugenia Hening, która także przed biegiem głównym wystartowała w biegu rodzinnym ukończyła 5km w czasie 23’46”.

Niemal jak siostry bliźniaczki od początku do końca pobiegły razem Ania Grzegorek i Kamila Radzieńska uzyskując zadowalające wyniki: 26’42” – Kamila, 26’43’’- Ania.

Uśmiechy na twarzach pod koniec biegu bezcenne. Po biegu wszyscy wzajemnie sobie pogratulowaliśmy i wymieniliśmy się wrażeniami, jakie towarzyszyły nam na trasie biegu.

To był wspaniały sportowy weekend. Każdy znalazł coś dla siebie, przełamane zostały kolejne bariery, które jeszcze kilkanaście tygodni temu nie były nawet w sferze marzeń.

Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy! Zabieramy się do dalszej pracy, bo 5 listopada tuż tuż J